Junior adattárház támogató specialista (Budapest)

(E-I34)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

JUNIOR ADATTÁRHÁZ TÁMOGATÓ SPECIALISTA

(1st level support)

Feladatok

Nemzetközi BI (autógyártás terület) csapatunkba keresünk 1 fő munkatársat Junior Adattárház Támogató Specialista munkakörbe.
Leendő kollégánk egy autóipari cég adattárházának első szintű támogatását fogja végezni normál irodai munkaidőben, betanulását adattárház guruk fogják támogatni.

  • Riportok készítése, analizálása
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal és ügyfelekkel
  • Jegy alapú problémamegoldás
  • Automatizált tesztek futtatása
  • Felhasználók adminisztrálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok végrehajtása

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség
  • Folyékony német és középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Service orientált, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség, flexibilitás
  • Csapatmunkára való képesség
  • Relációs adatbázis kezelő ismeret, SQL lekérdezések értelmezése
  • Érdeklődés az adattárházak iránt

Előny:
  • BI eszközök (alap) ismerete (pl. Microstrategy, Informatica, Teradata)
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jegykezelő rendszer ismerete
  • Új technológiák megismerésének igénye
  • Proaktív személyiség

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi környezetben, piacvezető BI technológiákkal való munkavégzés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Nyelvi, szakmai tréningek támogatása

Fizetés: versenyképes jövedelem
Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8 óra rugalmas munkaidőben

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Budapest