Junior Adótanácsadó (Budapest)

Vezető ingatlanfejlesztő és befektető ügyfelünk számára, dinamikus, mégis emberközeli légkörbe keresünk junior adótanácsadó kollégát.

☞ Ha fontos számodra, hogy egy innovatív, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak dolgozz, ahol a napi munkád hozzájárul a környezeted és a városkép fejlődéséhez, akkor jelentkezz még ma!

Junior Adótanácsadó

Feladatok

A pozícióban a tapasztalt adótanácsadók szakmai támogatása mellett a következő feladataid lesznek:

- az utalandó adók nyilvántartásának ellenőrzése, egyeztetése a bevallásokkal, adó-folyószámlával

- közreműködés az adóbevallások, adatszolgáltatások ellenőrzésében (ÁFA, TAO, helyi adók)

- részvétel az adó-ellenőrzésekhez szükséges dokumentumok összeállításában, ellenőrzésében

- cégcsoporton belül felmerült adózási kérdések megválaszolásához szükséges szakmai kutatómunka (NAV információs füzetek, tájékoztatók, adózási kérdések, adószaklapok, egyéb szakmai adatbázisok áttekintése, adóhatósággal történő kapcsolatfelvétel)

- közreműködés a cégcsoporton belül használt adókalkulációs sablonok, adózással kapcsolatos belső nyilvántartások aktualizálásában, frissítésében

- adóhatósághoz benyújtandó különféle nyomtatványok, kérelmek, nyilatkozatok előkészítése, ellenőrzése

- az adóhatóságokkal történő elektronikus kapcsolattartással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

- főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági szakirányon

- adózási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

- középfokú angol nyelvtudás

- proaktivitás, precizitás

- képesség az önálló munkavégzésre, a határidők betartására

- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

- Ha fejlődni és tanulni szeretnél, itt tényleg figyelnek rád.

- Szakmai továbbképzéseken vehetsz részt.

- Versenyképes fizetés + juttatások várnak a pozícióban.

- Segítőkész a csapat és a vezetőség is involvált a cég életében.

- A környezet rugalmas és családbarát.

- Stabil, hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest, Corvin-negyed

Budapest