Junior adótanácsadó compliance területre (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A PKF Consulting Kft. a világ TOP 10 könyvvizsgáló és tanácsadó cég egyike, amely nemzetközi ismeretek és helyi tapasztalatok kombinációjával egyaránt rendelkezik és ezek mellett a munkavállaóik számára hatékony munkavégzést és versenyképes díjakat biztosítanak.

Junior adótanácsadó compliance területre

Feladatok

  • Külföldi és hazai ügyfelek adóbevallásainak, adatszolgáltatásainak elkészítése és/vagy ellenőrzése elsődlegesen Áfa adónemben
  • Részvétel adóellenőrzésekben, az ügyfelek adó kérdéseinek megválaszolásában
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfelekkel
  • Részvétel állásfoglalás kérések és hírlevelek elkészítésében

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony (gazdasági területen)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízghatóság
  • Precíz személyiség

Munkaidő

  •  Hétfő-Péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/ór
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pivot tábla használatának ismerete
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XII.

Budapest