Junior Alkalmazás Üzemeltető (Linux) 38266 (Pécs)

IT Services Hungary Kft. keres Alkalmazás Üzemeltető munkatársat.

Junior Alkalmazás Üzemeltető (Linux) 38266

Mi lenne a Te feladatod?

  • Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások és middleware-ek üzemeltetése
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére
  • Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Linux rendszerek legalább felhasználó szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Előny:
  • Linux rendszerekben szerzett nagyobb tapasztalat, Oracle adatbázisrendszerek, JBoss, Weblogic server,Apache Tomcat, Apache Webserver ismerete
  • Várjuk hozzánk jelentkezésed, ha pályakezdő vagy és szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú, lendületes csapatban dolgozni, ahol megismerheted a nagyvállalati rendszereket és online szolgáltatásokat.
  • Tovább mélyítheted tudásod virtualizált, clusterezett alkalmazásarchitektúrákban, hálózati technológiákban. Kiváló lehetőség, hogy egy témában elmélyedj és elindulj szakmai karriereden.

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat a Jelentkezem most gombra kattintással küldd el! Keresés állásazonosító alapján: 38266

Pécs

Ne maradj le egy jó állásról!

Legnépszerűbb városok