Junior beruházási műszaki munkatárs (Budapest)

A hazai energiaipar területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk Junior beruházási műszaki munkatársat.

Junior beruházási műszaki munkatárs

Feladatok

- Vezetékjogi, használati jogi, és üzemeltetési engedély kérelem dokumentációk ellenőrzése,
- Ellenőrzések eredményeinek rögzítése, nyilvántartás vezetése,
- Feltárt hibákkal kapcsolatban személyes egyeztetések kezdeményezése és lefolytatása, a hiányzó részek pótoltatása,
- Engedélykérelmek hatósághoz történő eljuttatása, az engedélyek nyilvántartása,
- Ellenőrzések tapasztalatainak elemzése, intézkedési javaslatokat megfogalmazása,
- A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési és ellenőrzési feladatok elvégzése,
- Beruházási munkákhoz szerződött tervezők, kivitelezők hozzárendelése a kiosztási szabályok alapján,
- Vállalkozói lehívottság követése, ellenőrzése, dokumentálása,
- E-napló nyitással, vezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
- Szakterülethez kapcsolódó projekt-nyilvántartási rendszerek monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása

Követelmények

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
- "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelemcsomag
- Stabil nagyvállalati háttér
- Tanulási és fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest