Junior beszerzési munkatárs (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan növekvő, ipari ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk számára új kollégát keresünk Junior beszerzési munkatárs pozícióba.

Junior beszerzési munkatárs

Feladatok

  • Alvállalkozók felkutatása, partnerek listájának kezelése
  • Ajánlatkérések elkészítése, kiküldése
  • Tender csomagok összeállítása, ellenőrzése
  • Beérkező ajánlatok adminisztrálása, ellenőrzése
  • Ártükrök készítése, ajánlatok kiértékelése
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • Szerződések és mellékleteinek előkészítése, dokumentálása
  • Levelezés, kommunikáció alvállalkozókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel
  • Ütemtervek készítése, betartása
  • Kapcsolattartás projektvezetőkkel, szakági vezetőkkel

Követelmények

  • Nagyfokú precizitás
  • Önálló, felelősségteljes, igényes munkavégzés
  • Párhuzamosan több feladat átlátása, kezelése, terhelhetőség
  • Proaktív, eredményorientált, fejlődni akaró, pozitív attitűd
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvismeret
  • Magabiztos Microsoft office felhasználói ismeretek (outlook, word, excel, powerpoint, project)
  • Beszerzésben, előkészítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat előny, generálkivitelező cégnél vagy szakkivitelezőnél preferált
  • Főiskolai végzettség előny, lehetőleg műszaki, építőipari területen (építőmérnök, építészmérnök, műszaki manager)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai kihívásokban és fejlődési lehetőségekben bővelkedő munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag