Junior beszerző (Budapest)

Magyar tulajdonú, IX. kerület Gyáli úton működő irodatechnikai nagykereskedés beszerzési osztálya

Junior beszerző

keres elsősorban fiatalos, agilis, akár pályakezdő munkavállaló személyében.

Feladatok

  • Kapcsolatot fogsz tartani beszállító partnereinkkel e-mailen és telefonon,
  • Folyamatosan figyelned kell a beérkező e-maileket, gyors és pontos válaszokat adsz a felmerülő kérdésekre,
  • Napi rendszerességgel fogod használni az Excel-t, kimutatásokat készítesz és a megrendeléseket is ebben fogod kezelni,
  • Alkalomszerűen a szállításban, az áru átadásában és átvételében, az áru mennyiségi és minőségi ellenőrzésében személyesen is közreműködsz, vagyis segítesz dobozokat pakolni és számolni,
  • Ha úgy adódik, alkalomszerűen a kisteherautó (3,5 t alatti Fiat Ducato) vezetését is rád szeretnénk bízni.

Elvárások

  • Munkádban légy precíz, pontos, rugalmas, írj helyesen,
  • Magabiztosan használd az Ms Office eszközöket, légy kész tanulni hasznos trükköket, de az sem baj, ha Te mutatsz nekünk újat,
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal, vezess defenzíven és ne ijedj meg a budapesti forgalomtól. Nem kizáró ok, ha még nem vezettél teherautót, ehhez minden segítséget megadunk,
  • Légy nyitott az új ismeretek megszerzésére, az új feladatokra ne teherként, hanem kihívásként tekints,
  • Munkába lépésed után friss hatósági erkölcsi bizonyítványt kell bemutatnod.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős határozatlan idejű állást kínálunk, fix, transzparens, tervezhető jövedelemmel,
  • Elkötelezett és következetes vezetők segítik a munkádat és támogatják egyéni karriercéljaidat,
  • Jól felszerelt irodában dolgozhatsz,
  • Fiatalos, lendületes, támogató kollégáid lesznek, akiktől releváns tapasztalatot szerezhetsz,
  • Hiszünk a hatékonyság erejében, ezért nyitottak vagyunk új ötleteidre és a munkába vitt kreativitásodra,
  • Irodánk tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, az udvarban ingyenes parkolási lehetőséget és biciklitárolót is biztosítunk.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk szíves jelentkezésed!

Pályázatodhoz feltétlenül csatold:

  • magyar nyelvű önéletrajzodat,
  • lényegre törő motivációs leveledet és
  • bruttó bérigényedet.
Budapest