Junior Business Analyst (BI & Web Analytics) (Budapest)

Ügyfelünk az ország egyik legmeghatározóbb kereskedelmi platformjait működtető multinacionális cég. Bővülő BI csapatukba keressük a leendő kollégát Business Analyst munkakörbe.

Junior Business Analyst (BI & Web Analytics)

Feladatok

- Adhoc riportok készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
- Adatalapú döntéshozatal támogatása.
- Marketing, Sales és Product csapatok munkájának segítése.

Ha érdekel a piackutatás, lesz lehetőséged részt venni ilyen projektekben és saját belső kérdőíves kutatásokban is.

Követelmények

- Hasonló munkakörben legyen 1-3 év tapasztalatod.
- Analitikus, adatorientált gondolkodás.
- Webanalitikai ismeretek.
- MS Office alapos ismerete – elsősorban Excel terén.
- Legalább közéfokú angol szóban és írásban.

Előny:
- SQL tapasztalat (PostgreSQL, MySQL).
- Tableau, R, Python ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Egyszerre profi, fiatalos és lendületes csapat
- Munka-magánélet egyensúly
- Kutyabarát munkahely
- Céges focicsapat és szurkolói klub
- Gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bónusz
- Próbaidőt követően vállalati angol nyelvi képzés és All You Can Move kártya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest