Junior Controller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Junior Controller

Ha van már pár hónap tapasztalatod kontrolling területen és szeretnél egy multinacionális vállalat csapatában tovább fejlődni, akkor ez egy kiváló lehetőség számodra, hiszen tapasztalt kollégák mellett sajátíthatod el a szakmát már a karriered elején!

Főbb feladatok, munkák:
  • Elemzések, riportok készítése valamit a meglévő rendszer fejlesztésében való részvétel
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Üzleti tervezés folyamatainak segítése
  • Terv-tény elemzések készítése a bevételek és a költségek tekintetében
  • Havi jutalék számítás
Elvárás:
  • Excel magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pénzügyhöz kapcsolódó felsőfokú végzettség
  • 0-0,5 éves tapasztalat kontrolling területen
  • Erős analitikus készségek
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés egyéb juttatásokkal
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy fiatalos csapatban
  • Innovatív környezet
Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest