Junior csomagoló gépkezelő operátor (Csongrád megye)

Junior csomagoló gépkezelő operátor

Leírás

A Mars nemzetközileg elismert és vezető kisállateledel gyártó üzeme jelentős beruházásaként saját állományát bővítené az alábbi pozícióra: CSOMAGOLÓ GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Feladatok

  • Folyamatos termelés biztosítása, gépek üzemeltetése, gépbeállítás, gépkezelés
  • A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok előkészítése
  • Adminisztráció elvégzése, karbantartásban való aktív részvétel
  • Munkatársak munkájának szervezése, irányítása, felügyelete

Elvárások
  • Szakmunkás és/vagy szakközépiskolai végzettség
  • Jó szervezőkészség
  • Heti 3 - 4 műszak vállalása, 12 órás munkarendben
  • Hétvégi munkavállalás
Előnyt jelenthet:
  • Targonca vezetői engedély (3312)
  • Gépészeti, géptechnikai végzettség, gépkezelői tapasztalat
  • Érettségi, technikusi, gépészeti és villamos vagy karbantartói tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér + Termelési bónusz
  • Cafeteria, Élet-, baleset és egészségbiztosítás
  • Tervezhető munkaidő beosztás
  • Szakmai fejlődési lehetőség és támogató, magasan kvalifikált csapat
  • Csongrád-Bokros munkavégzés
  • Útiköltség támogatás
  • Céges buszjárat: Mindszent, Szegvár, Szentes, Csongrád, Kiskunfélegyháza, Gátér, Tiszakécske, Lakitelek, Tiszaalpár , Orosháza, Gádoros, Nagyszénás, Nagymágocs

Egyéb információk

+31 66 3570242

Telefon

Munkavégzés helye

Csongrád, Bokros