Junior Devops Engineer (AI related) (Budapest)

A cég portfóliója pénzügyi rendszerek fejlesztése, egyedi szoftveres megoldások biztosítása, portfóliójuk része egy innovatív mesterséges intelligencia alkalmazás is.

Fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatukba keresnek egy akár frissen végzett junior devops engineert, aki náluk folytathatná a tanulást. De olyan szakembert is szívesen várnak aki már dolgozott ezen a területen, de mélyítené tudását.

Junior Devops Engineer (AI related)

Feladatok

  • Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése, működtetése
  • Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
  • Produkciós környezetben való hibakeresés
  • Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CI/CD rendszerek ismerete
  • Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)
  • Tapasztalat Windows és Linux környezetekben
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Előny:

  • Tapasztalat Ansible-vel
  • Tapasztalat Oracle adatbázissal
  • Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest