Junior ERP Tanácsadó (Budapest)

Junior ERP Tanácsadó

Ügyviteli és vállalatirányítási szoftverek fejlesztésére és forgalmazására specializálódott megbízónk számára keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Gazdasági, pénzügyi vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Nagyfokú problémamegoldó készség, kreativitás
  • Szorgalom, kitartás, önállóság
  • Előnyök: kontrolling szakközgazdász végzettség / néhány éves szakmai gyakorlat könyvelési / bérszámfejtési területen, ill. ERP rendszer tesztelésében / adatbázis kezelési ismeretek / B kategóriás jogosítvány / középszintű angolnyelv-ismeret

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerek megismerése
  • Termékfejlesztésben történő aktív részvétel: fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés, tesztelés, dokumentálás
  • Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés
  • Bevezetési feladatokban való részvétel
  • Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás az ügyfeleknek

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Versenyképes alapfizetés és bónuszlehetőség
  • Megbízhatóság, szakmai fejlődési lehetőség, kiterjedt belső képzési folyamat
  • Fiatalos, dinamikus, barátságos munkahelyi légkör

Budapest