Junior és senior java fejlesztő (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior és senior java fejlesztő

Elvárások:

  • Junior Java fejlesztőként minimum 6 hónap, Senior Java fejlesztőként minimum 4 év Java fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Haladó szinten ismered az SQL utasításokat,
  • Ismered és a gyakorlatban is használod a tiszta és egyszerű kódolás elveit (Clean Code),
  • Ismersz fejlesztést segítő eszközöket (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse),
  • Minőségorientált a hozzáállásod,
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Előnyt jelent:

  • JAVA 8, PostgreSQL tapasztalattal rendelkezel,
  • Ismered a ZKoss keretrendszert,
  • Van JPA (Eclipselink vagy Hibernate) tapasztalatod,
  • Rendelkezel HTML5, CSS3, Javascript ismeretekkel,
  • Angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod használni,
  • Van tapasztalatod ERP rendszer(ek) területén.

Feladatok:

  • Web alapú ügyviteli és vállalatirányítási rendszerek fejlesztése,

, Megbízóról:,

Több mint 17 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás., A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek., Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre., Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést., 2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:

Amit kínálunk:,

  • Korszerű technológiákat használhatsz,
  • Innovatív fejlesztési projektekben vehetsz részt,
  • Fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor),
  • A vállalat 17 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál,
  • A változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik,
  • Folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed,
  • Mindig jó hangulatban dolgozunk,
  • Változatos csapatépítő programokat szervezünk,
  • Minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben,
  • Korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre,
  • A pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz,
  • A családias, légkondicionált irodai környezetben nyáron is kényelmesen végezheted a munkád.

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged