Junior Finance Analyst [SA-JFA19] (Budapest)

Junior Finance Analyst [SA-JFA19]

Megbízónk

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb gyártó vállalata. A magyarországi iroda nem csupán a magyar márkát képviseli, de 28 ország piacát is támogatja széleskörű szolgáltatásokkal. Jelenleg pénzügyi elemző kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

Feladatok

- Előrejelzések készítése a bevételekkel és kiadásokkal kapcsolatban
- Havi zárás támogatása
- Részvétel az éves költségvetési terv kialakításában
- Árazási javaslatok felülvizsgálata pénzügyi szempontból
- Árlisták ellenőrzése
- Pénzügyi támogatás az üzleti stratégiával kapcsolatos döntésekben
- Rendszeres és ad hoc pénzügyi támogatása a vállalata további osztályainak

Elvárások

- Gazdasági területen szerzett diploma
- Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
- Excel magabiztos ismerete
- Analitikus gondolkodásmód
- Képesség az önálló munkavégzésre

Előny

- Pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Heti 1 nap "home office"
- Komoly szakmai fejlődési lehetőség (akár nemzetközi karrier)
- Nyelvtanulás cégen belül

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest