Folyamatmérnök, összeszerelés (Győr) (Győr)

 Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártó vállalathoz, high-tech technológiájú gépek mellé gépészmérnököt v. gépész tapasztalattal rendelkező mérnököt a következő pozícióba:

Folyamatmérnök, összeszerelés (Győr)

Feladatok

  • Gyártási folyamatok optimalizálása;
  • Eszközök, berendezések fejlesztése (félautomata, automata sorok);
  • Új termékek bevezetésének támogatása;
  • Ciklusidők optimalizálása;
  • Munkautasítások, kapcsolódó dokumentumok készítése, frissítése, karbantartása;
  • Gyártósori veszteségek analizálása, akciótervek kidolgozása;
  • Layout optimalizálása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Összeszerelési területen folyamatmérnöki tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Jelenleg is bővítés alatt álló, dinamikusan fejlődő vállalati háttér - tehát stabilitás, pénz a fejlesztésre!
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre (képzések, továbblépési lehetőség)
  • Motiváló cafeteria- és bónuszrendszer
  • Bejárás teljes támogatása

Munkavégzés helye

  • Győr

Jelentkezek az állásra a kiss.bernadett@hireone.hu email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396

Győr