Junior Frontend/Backend Szoftverfejlesztő Mérnök (Budapest)

A családokat támogató EU-s projektjeinkben felmerülő szoftverek fejlesztésére keresünk munkatársakat

A hirdetés már lejárt!

Cégünk közel 400 főt foglalkoztató kiemelt európai uniós projekteket megvalósító gazdasági társaság az Emberi Erőforrások Minisztérium irányítása alatt. Szakértő-projektmegvalósító csapatunk a család-és népesedéspolitikai célkitűzések megvalósításában kutatásokat végez, szakmai anyagokat készít, oktatásokat és rendezvényeket bonyolít és szakmai hálózatokat tart fenn.

A pozícióról:

Dinamikus cégünk informatikai csapatába keresünk szoftverfejlesztő kollégákat, a projektek működtetése során felmerülő szoftver igények fejlesztésére, teljes munkaidőben, de akár részmunkaidőben a munkavégzés helye rugalmas.

Főbb feladatok:

A vállalat projektjeinek megvalósítása során felmerülő szoftver igények lefejlesztése. Példák a teljesség igénye nélkül: kutatási weboldal fejlesztése, komplett OMR rendszer fejlesztése, intranet stb.

JUNIOR FORENTEND FEJLESZTŐ MÉRNÖK

Elvárások:

  • szakirányú informatikai végzettség
  • legalább 2 éves, szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • a legújabb web alkalmazás technológiák ismerete
  • JAVA programozási nyelv, REST/API, JSON, Javascript, CSS, HTML, HTML5,
  • AngularJS / JQuery
  • Web UI/UX elemek tervezésében aktív segítség
  • Git verziókövető

Előnyök:

  • mérnök végzettség
  • jó problémamegoldó képesség
  • szépérzék, pixel pontos precizitás

JUNOR BACKEND SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • JAVA/EE programozási nyelv, Spring framework, REST/API, JSON, Javascript
  • SQL adatbáziskezelő rendszerek

Előnyök:

  • NoSQL adatbázis használata

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Tüzér utca 33-35., 3-as metróval, 1-es villamossal jól megközelíthető iroda, rendszeres home-office lehetőség

Amit mi kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes vagy részmunkaidős munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet, legújabb webalkalmazás technológiák és felhős környezetek megismerésének lehetősége

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, „Frontend szoftverfejlesztő/"Backend szoftverfejlesztő" tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2019.11.30.

Budapest