Junior Gyártástámogató mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató, zöld mezős beruházáshoz keresünk szakembert a következő pozícióba:

Junior Gyártástámogató mérnök
(Győr)

Feladatok

  • Jelenlegi gyártási módszerek elemzése és értékelése;
  • Termelési folyamatok fejlesztése, költségcsökkentő változások tervezése, végrehajtása;
  • A gépek és a dolgozók termelékenységének maximalizálása;
  • Új termékek bevezetése a gyártásba;
  • Hibaelemzés, problémák kivizsgálása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (a gépészmérnöki preferált) vagy gépész affinitás
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol / német nyelven várjuk.
Tárgy mezőben: Győri gyártástámogatói mérnöki pozíció

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/615-35-78

Győr