Junior HR Asszisztens (SSC) (Budapest)

Junior HR Asszisztens (SSC)

Feladatok

Pályakezdő vagy és vonz a HR világa? Teljes munkaidőt tudsz már vállalni? Szeretnél elindulni a szakmában, de nincs még tapasztalatod? No problem!
Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a “recruitment” fortélyait.

#Recruitment , #SSC , #STS #OTC – ne ess kétségbe, ha ebből még nem értesz semmit, minden szükséges ismeret elsajátításában támogatunk Téged!

Toborzási terület: Üzleti szolgáltató központok (SSC, BSC)

Amiért ajánljuk a megjelölt szakterületet: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Kiválasztási projektek támogatása
- Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
- Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
- Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
- Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése

Elvárások

- Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
- Angol magabiztos nyelvtudás
- Toborzás kiválasztás és SSC terület iránti érdeklődés
- Pozitív, nyitott, proaktív személyiség
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek

Amit kínálunk

- Startup hangulatú, jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
- A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi
- Mentorok, akiktől elsajátíthatod, amit a tankönyvekben nem találsz meg a szakmáról
- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség belső tréningek keretei között is
- Szuper online eszközök és rendszerek, amik megkönnyítik a munkádat
- Céges torna
- Házi versenyek és inszentív programok
- Szervezett csapatépítők és random fröccsözések

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest