Junior HR Business Partner (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Innovatív gyógyszeripari partnerünk számára keresünk

JUNIOR HR BUSINESS PARTNERT

Feladatok

  • A vezető és a szakemberek partneri támogatása a HR folyamatoknak, és az irányelveknek megfelelően,
  • A szervezeti fejlesztési stratégiák támogatása,
  • A létszám- és bértömeggazdálkodás menedzselése, teljesítményértékelés,
  • Működteti a teljesítmény- és karriermenedzsment folyamatokat,
  • Toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása,
  • HR adminisztráció kezelése (adatbázis, szerződések, irányelvek stb.),
  • Belépési és kilépési folyamatok koordinálása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és az anyacéggel,
  • Tanácsadás és iránymutatás a munkavállalókat érintő kérdésekben.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség,
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • Legalább 3 év multinacionális cégnél szerzett HR tapasztalat,
  • Munkajogi ismeretek,
  • Folyamatokban és rendszerekben való gondolkodási készség,
  • Precízitás, priorizálási képesség,
  • Innovatív, nyitott személyiség, jó szociális és kapcsolatteremtő készségek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett munkabér, bónusz, céges autó.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Referenciaszám: TV-11114

Budapest