Junior IFRS tanácsadó (Budapest)

[Cz-DIFRSM]

Junior IFRS tanácsadó [Cz-DIFRSM]

Megbízónk

Megbízó partnerünk a világ egyik legnagyobb szakmai szolgáltató szervezete, melynek budapesti központjába keresünk Junior IFRS tanácsadó kollégát.

Feladatok

  • Részvétel az IFRS bevezetését célzó projektek munkacsoportjaiban
  • IFRS sztenderdek értelmezése a felmerülő ügyfél igények alapján
  • Tanácsadás az IFRS-ek szerinti jelentés és/vagy IFRS-ek szerinti könyvelés bevezetésében
  • IFRS könyvelési, beszámoló készítési folyamatok kidolgozásának támogatása
  • Ügyfeleink számára az IFRS-ek szerinti egyedi és konszolidált beszámolók készítése
  • Az IFRS-ek bevezetésével és alkalmazásával kapcsolatos szabályzatok készítése és karbantartása, jogszabályi változások követése
  • Egyéb IFRS és magyar számviteli tanácsadás

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Proaktivitás, csapatjátékos attitűd

Előny

  • Könyvelés, számviteli, reporting területén 1-2 év tapasztalat (magyar számvitel és/vagy IFRS)
  • IFRS/magyar mérlegképes könyvelő képesítés

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
  • Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Gyors szakmai fejlődés lehetősége
  • Fiatalos és motiváló munkakörnyezet, modern iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest