Junior Kereskedelmi elemző (Budapest)

Szereted a statisztikákat és a számok világában érzed otthon magad? Az Excel a kisujjadban van és nem riadsz vissza az elemzési feladatoktól?

Akkor te vagy az akit keresünk!

Világvezető dohányiparban tevékenykedő partnercégünk csapatába keresünk Junior Kereskedelmi Elemző munkakörbe munkatársakat.

Junior Kereskedelmi elemző

Feladatok

  • A vállalat kereskedelmi mutatószámainak nyomon követése, az értékesítési és egyéb adatok elemzése, következtetések levonása
  • Proaktív támogatás a regionális üzletfejlesztési csapatok részére a régió üzleti potenciáljának maximalizálása érdekében
  • Excel riportok készítése
  • A regionális vezetők támogatása a kereskedelmi stratégia kialakításában
  • Prezentációk készítése, frissítése (opcionálisan előadása)
  • Kapcsolódó project munkákban való részvétel

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Excel és PowerPoint használatában
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus szemléletmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés (monotonitás sem okoz problémát)
  • Nyitott, talpraesett, proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Modern belvárosi iroda
  • Szuper csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest