Junior Kockázatkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magabiztos számviteli ismeretekkel bírsz és szeretnéd kipróbálni magad egy innovatív, fiatalos csapat tagjaként? Mindig is érdekelt a kockázatelemzés világa? Szeretnéd használni az angol nyelvtudásodat?

Ha igen, ismerd meg lentebb a céget és a pozíciót és jelentkezz!

Ügyfelünk egy kezesi kötelezvényekre és biztosítói garanciákra specializálódott ügynökség, akikhez a kezesi kötelezvények magyarországi jogi szabályozási környezetének kialakítása köthető.

Számukra keresünk erős számviteli tudással rendelkező, elemzésekben jártas jelentkezőket, rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel is.

Junior Kockázatkezelő

Feladatok

  • delegált portfólióhoz kapcsolódó felülvizsgálatok készítése
  • új ügyfelek előterjesztésének összeállítása, kockázati szempontból történő véleményezése
  • kockázatvállalási döntések meghozatalában való részvétel, önálló döntési javaslatok prezentálása
  • kockázati tényezők prezentálása, felmerülő kérdések megválaszolása
  • ügyféltárgyalásokon való rendszeres részvétel az ügyfelek értékelése és az esetleges kockázatok felmérése céljából
  • társosztályokkal történő napi szintű kapcsolattartás, munkájuk támogatása
  • ügyfelekkel / iparágakkal kapcsolatos korai figyelmeztető jelek, kockázatok feltárása és prezentálása, akciótervek kidolgozása
  • az adott iparággal, valamint az iparágban dolgozó cégekkel kapcsolatos trendek, kockázatok, hírek és friss információk proaktív nyomon követése
  • rendszeres időközönként független ágazati elemzések összeállítása

Követelmények

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • legalább 2-3 éves tapasztalat (banki tapasztalat előnyt jelent)
  • aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • alaposság, naprakész számviteli ismeretek
  • elemzői szemlélet
  • felelősségteljes, hatékony, önálló munkavégzés
  • határidők pontos betartása, magas szintű szervezői készségek

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatal, vidám, nyitott, szakértő kollégák
  • tréningeken, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
  • munka és magánélet egyensúlya elérhető (pl. home office, rugalmas munkaidő beosztás)
  • jó lokációban lévő iroda (közlekedés, tiszta levegő)

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Budapest