Junior költségkontroller (Budapest)

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres Kőröstej Csoport új munkatársat keres

Junior költségkontroller

pozícióba.

Feladatok

A Kontrolling vezető irányítása alatt:

  • Részvétel a havi zárásban, záráshoz szükséges adatok biztosítása,
  • Költségelemzések készítése, terv-tény adatok nyomon követése, eltéréselemzések elvégzése,
  • OPEX tervezés,
  • Költséghelyi felelősök támogatása riportokkal,
  • Költséghelyes könyvelés ellenőrzése,
  • Költségcsökkentő potenciálok feltárása, proaktív akciópontok indítása a vállalat eredményességének növelése érdekében,
  • Havi és éves jelentések elkészítése,
  • SAP vállalatirányítási rendszerben szereplő adatok kontrollja,
  • SAP fejlesztésben és tesztelésben való aktív részvétel,
  • Különböző forrásokból származó adatok hatékony feldolgozása és a lehetséges automatizált folyamatok bevezetése,
  • Együttműködés a cégcsoport egységeivel, kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Vezetői döntések előkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági/pénzügyi területen,
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Magas szintű MS Excel tudás, valamint Word, Outlook felhasználói ismerete,
  • SAP rendszerben szerzett releváns tapasztalat (CO, FI),
  • Kiváló logikai és elemző képesség, strukturált gondolkodásmód,
  • Proaktivitás, precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség,
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
  • Közvetlen, pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség,
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka és ezzel együtt járó lehetőség egy sikeres, gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás.

Munkavégzés helye

Budapest, havi néhány alkalommal vidék

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Budapest