Junior kontroller (Budapest)

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló céggé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Junior kontroller

FELADATOK:

  • Havi, negyedéves kontrolling riportok, üzleti tervek összeállításában való részvétel;
  • Elemzések, elő- és utókalkulációk készítése;
  • Részvétel a kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok, valamint az azt támogató IT megoldások működtetésében;
  • Ad hoc kontrolling feladatok elvégzése.
  • Kapcsolattartás a könyvelő csapattal, valamint a hozzád tartozó üzletág munkatársaival.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági tanulmányokat folytatsz VAGY nemrég szerezted meg az okleveledet;
  • Az excelt haladó szinten kezeled (gondolunk ezalatt az FKERES és kimutatások ismeretére);
  • Kreatív és globális gondolkodás jellemez.

ELŐNY:

  • Elemezői/kontrolling területen 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel;
  • Magas szinten kezeled az excelt.

AMIT ÜGYFELÜNK KÍNÁL:

  • Piaci bérezést, egyedi juttatási csomagot;
  • Stabil, magyar vállalati hátteret;
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget;
  • Rugalmas munkaidőt;
  • Kreatív, izgalmas munkakört;
  • Kontrolling folyamatok kialakításában való részvételt;
  • Egy jól összeszokott és egymást támogató csapatot;
  • Közösségformáló céges és osztályszintű eseményeket.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület

Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Budapest