Junior Konzulens - belső ellenőrzés [ZSF-DIA19] (Budapest)

[ZSF-DIA19]

Junior Konzulens - belső ellenőrzés [ZSF-DIA19]

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető pénzügyi és számviteli szolgáltató vállalata, amely dedikált ügyfélkörrel rendelkezik több mint 150 országban. A tanácsadási üzletágba keresünk új munkatársat az ügyfelek üzleti folyamatainak ellenőrzésére.

Feladatok

- Az ügyfelek folyamatainak és ellenőrzési környezetének értékelése és tervezése, a törvények és rendeletek betartásával
- Különböző projektekben való részvétel: SOX tesztelés, belső ellenőrzés, szabályozási megfelelés felülvizsgálata, pénzügyi és vállalati kockázatkezelés, csalásmegelőzés és felderítés
- Ügyféligények előrejelzése, valamint kérés esetén megoldás fogalmazása az ügyfelek számára
- A teljesítéseket felülvizsgálata minőségi és pontossági szempontból
- Erős ügyfélkapcsolat fejlesztése, fenntartása
- Új üzleti javaslatokhoz és a javaslatok fejlesztéséhez való hozzájárulás
- Tanácsadói készségek, tapasztalatok bővítése

Elvárások

- Felsőfokú, gazdasági végzettség
- 0,5 év munkatapasztalat / szakmai gyakorlat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Kiváló analitikai-és kommunikációs készség
- Tanácsadói attitűd

Egyéb

Juttatások:

- Kihívásokkal teli munkakörnyezet
- Átlátható teljesítményalapú karrierutak
- Kiemelkedő magyar és nemzetközi ügyfélkapcsolati háló
- Széleskörű soft skill training lehetőségek
- Versenyképes fizetés, valamint egyéb juttatások
- Korlátlan kávé és gyümölcslé fogyasztás az irodában
- Irodai masszázs
- Telefon, laptop
- Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest