Junior mérnök-értékesítő [ST-TSE20] (Budapest)

Junior mérnök-értékesítő [ST-TSE20]

Megbízónk

Megbízónk egy észak-európai vállalat magyarországi régiós központja. A vállalat több, mint 60 éve sikeres beszállítója az élelmiszeripar területén termelői tevékenységet folytató vállalatoknak. A termékek gyártása és értékesítése mellett itthonról koordinálják a különböző üzleti tevékenységeket támogató folyamatokat is. Az értékesítői csapat támogatására keresünk Junior mérnök-értékesítő pozícióba új munkatársat.

Feladatok

A pozíció célja az ügyfelünk által gyártott élelmiszeripari gépek és berendezések értékesítésének támogatása szoros együttműködésben az értékesítési vezetővel, valamint aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel és egyéb társosztályokkal.

- Vevőkkel történő szoros kommunikáció
- Ügyfél igények feltérképezése és ezen partnerek vállalatinak működésének megértése
- Piacon fellelhető értékesítési lehetőségek feltárása
- Prezentációk és költségkalkulációk készítése, ajánlatok megírása és szerződések előkészítése
- Az értékesítési vezetőkkel és az ügyfélszolgálattal történő együttműködés a tervek elérése, illetve a magas fokú ügyfélkiszolgálás érdekében
- Szoros együttműködés a mérnök csapattal azért, hogy az ügyfeleknél történő gépek és berendezések minél sikersebben legyenek implementálva a termelésbe
- Ügyféladatok rendszerezése, kezelése
- Kiállításokon és vásárokon való céges megjelenés koordinálása

Elvárások

- Főiskolai/egyetemi (mérnök) diploma
- 2-3 éves műszaki területen megszerzett értékesítői, értékesítési támogatási, esetleg project mérnöki tapasztalat
- A következőkben felsorolt, minimum egy, vagy annál több területen megszerzett élelmiszer-, vagy vegyipar (értékesítési) tapasztalat: hőkezelés, szétválasztás (ülepítés, szűrés, stb.), fűtés-hűtés, szivattyúzás, keverés, töltés, stb.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Utazási hajlandóság Magyarországon belül (Kb.40%)
- B kategóriás jogosítvány (kulcsos autó rendelkezésre áll benzinkártyával)
- Kiváló kapcsolatteremtő képesség és erős prezentációs készség
- Analitikus gondolkodás

Előny

- Tej-, gyümölcs-, vagy söripari gépek, berendezések, esetleg alkatrészek értékesítésében megszerzett tapasztalat

Egyéb

Amit ügyfelünk kínál:

- Skandináv cég kultúra
- A pozíció sikeres elnyerője lehetőséget kap egy innovatív és környezettudatos cégen belüli fejlődési út kiteljesítésére, hazai, akár nemzetközi karrierre
- Versenyképes juttatási csomag és bónusz rendszer
- Folyamatos szakmai képzések és egyéb tréningek
- Legújabb élelmiszeripari technológiák megismerése
- Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest