Junior minőségügyi mérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, Mercedesnek beszállító gyártó vállalat részére keresünk leendő kollégát a következő pozícióba:

Junior minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás;
  • Reklamáció kezelése, és analizálása;
  • Belső minőségügyi hibák kivizsgálása,;
  • Hatékonyságvizsgálat, vevői intézkedések betartatása;
  • Minőségi riportok és egyéb admin feladatok.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (megszerzett vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Gyártó cégnél, minőségügyi területen szerzett tapasztalat (pl.: minőségügyi mérnök, gyakornok, vagy technikus)
  • Quality technikák alapfokú ismerete
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Irodai munkarend
  • 13. havi fizetés + havi juttatások az alapbéren felül
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Minőségbiztosítási képzések

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat német vagy angol nyelven várjuk.

Tárgy mezőben kérjük megjelölni a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét