Junior Minőségügyi mérnök (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk KIVÁLÓ NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkező jelöltet az alábbi pozícióba:

Junior Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Beszállítói első minta jóváhagyása;
  • Minőségbiztosítási folyamatok támogatása mérnöki oldalról;
  • Elsőmintázás egyeztetése a vevővel;
  • A feladatkörhöz kapcsolódó tesztek koordinálása;
  • Mind a beszállítói, mind a vevői oldalon a requalifikációk kezelése, elvégzése;
  • Első mintadarabok kezelése, minták prezentálása a vevők részére.

Elvárások

  • Mérnöki diploma
  • Aktív, stabil német nyelvtudás
  • Excel, Word ismerete
  • Quality ismeretek (PPAP, SPC, Ishikawa, 8D, FMEA, ISO TS 16949, VDA 6.3; 6.5)

Amit kínálunk

  • Motiváló alapbér + cafeteria, bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Tréningek, oktatások

Előnyök

  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • SAP (vagy egyéb vállalatirányítási rendszer) ismerete

Munkavégzés helye

  • Kecskemét régió, Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Kecskemét