Junior műszaki projektmenedzser (Budapest)

Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője részére keresünk Junior műszaki projektmenedzsert.

Junior műszaki projektmenedzser

Feladatok

  • A műszaki projektmenedzseri feladatok támogatása
  • Részvétel a kivitelezési munkák ellenőrzéseiben
  • Fedezetkezelői rendszer adminisztrációja
  • Műszaki tervdokumentációk ellenőrzése, terv véleményezése, feldolgozása
  • Költségnyilvántartások: teljesítésigazolások, számlák kezelése, készültségkimutatás
  • Műszaki ütemtervek naprakészen tartása, versenyeztetés irányítása, budget követése
  • Szerződéskötések adminisztrációja

Követelmények

  • építészmérnök/ építőmérnök végzettség
  • 1-2 év tapasztalat nagyvolumenű magasépítési projekten, kivitelezésben és/vagy projektmenedzsment területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Kiszámítható, stabil nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest