Junior pénzügyi elemző (Budaörs)

(Törökbálint régió)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező vagy pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

Junior pénzügyi elemző

Feladatok

  • Standard költségszámítás;
  • Készletelemzés;
  • Költségelemzés;
  • Készletértékelés;
  • Költséggazdálkodási elemzés.

Elvárások

  • Közgazdász végzettség;
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat de várjuk olyan Pályakezdők jelentkezését is, akik részt vettek pénzügyi területen szakmai gyakorlaton;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • WORK-LIFE BALANCE (kiszámítható munkaidő);
  • Versenyképes fizetés + cafeteria;
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye

  • Törökbálint

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budaörs