Junior pénzügyi és HR adminisztrátori munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Junior pénzügyi és HR adminisztrátori munkatárs
5087

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Világmárkás ruházati termékeket foglalkozó partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Junior pénzügyi és HR adminisztrátor munkatárs

Elhivatott vagy a szakma iránt? Hosszú távra tervezel? Szeretnél fejlődni, hogy te lehess a legjobb? Jelentkezz, hogy Te lehess csapatunk legújabb tagja!

Feladatok

•    szállítmányozással kapcsolatos beérkező számlák iktatása
•    auditokban való részvétel
•    szerződéstár nyilvántartása
•    havi és éves zárási feladatok előkészítésében való részvétel
•    bérszámfejtés támogatása
•    retail/HR adminisztratív feladatok ellátása
•    az iroda mindennapi működéséhez szükséges feladatok ellátása.

Elvárások

•    felhasználói szintű excel használat
•    társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
•    pozitív, motivált személyiség
•    nyitottság, csapatszellem
•    rendszerezettség, precíz munkavégzés
•    problémamegoldó hozzáállás.

Előnyök

•    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

•    Biztos nemzetközi háttér mind financiálisan, mind a márkanévnek köszönhetően
•    BKV bérlet térítése Budapest határain belül
•    Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Budapest