Junior sales manager (Szeged)

Ipari festékek kereskedelmével, aeroszolok gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior sales manager

Elvárások:

Kiváló kommunikációs képesség, Felsőfokú végzettség. Pályakezdő is lehet, Társalgási szintű angol nyelvtudás, Nyitott, tanulni vágyó, munkájában eltökélt, csapatjátékos személyiség, Üzleti utak vállalása, országon belül és külföldre is, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat, Társalgási szintű német nyelvtudás

Feladatok:

Ipari és lakossági Aeroszolok értékesítése, Kapcsolattartás vevőkkel, személyes látogatással is, Kapcsolattartás szállítókkal, Árajánlatok készítése, követése, Új vevők akvirálása, Keretmegállapodások kötése, kezelése

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem + vonzó juttatási csomag, Tanulási, fejlődési lehetőség, Fiatal, dinamikus csapat, Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged