Junior stratégiai controller (Budapest)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Stratégiai Controlling és Tervezési Csoportunk

junior stratégiai controllert

keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként a stratégiai illetve operatív tervezési folyamatok támogatása, üzleti elemzések és riportok készítésével a döntéstámogatás. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, jó kommunikációs képességgel rendelkező analitikus szemléletmódú junior szakértőre van szükségünk, aki

  • gazdasági, pénzügyi vagy aktuárius diplomával rendelkezik (az sem gond, ha az utolsó félévedet töltöd),
  • legalább középfokon beszél és ír angolul,
  • belső motiváció hajtja a folyamatos tanulásra, fejlődésre,
  • kitartó, nem riad meg az összetett feladatoktól.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • stratégiai tervezésben való részvétel, operatív tervezés támogatása,
  • részvétel a vezetői információs rendszerhez szükséges controlling adatok előállításában,
  • üzleti elemzések készítése,
  • tulajdonos és a menedzsment részére készülő riportok készítése,
  • rendszeres és ad hoc riportok előkészítése, előállítása,
  • cégcsoportba tartozó leánycégek monitorozása, kapcsolódó elemzések készítése,
  • konkurensekről elérhető piaci információk, statisztikák feldolgozása, elemzése.

Előnyt jelent

  • MS Excel VBA programozási és SQL ismeretek,
  • maximum 1-2 éves kontrolling és/vagy számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezéshez egy rövid regisztrációt követően oszd meg velünk az önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44..).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest