Junior System Administrator-B67JSA (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Pozíció azonosító: B67JSA

Junior System Administrator-B67JSA

Feladatok

  • Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése és működtetése
  • Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
  • Produkciós környezetben való hibakeresés
  • Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (informatikai területen)
  • Rendszeradminisztrációs scriptek írása (Bash és/vagy Python)
  • Tapasztalat Windows és/vagy Linux környezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Érdeklődés Devops terület iránt

Előnyök

  • Tapasztalat Ansible-vel
  • Tapasztalat Oracle adatbázissal
  • Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
  • Középfokú angol nyelvtudás, inkább dokumentáció szinten
  • Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Budapest – II. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest