Junior Talent Acquisition Specialist (Budapest)

[ST-EJTAS]

Junior Talent Acquisition Specialist
[ST-EJTAS]

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legjelentősebb globális jelenléttel rendelkező tanácsadó cége. Jelenleg a budapesti irodába keresünk Junior Talent Acquisition Specialist pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Toborzás és kiválasztási projektekben történő részvétel
- Álláshirdetések összeállítása, megfelelő csatornákon való megjelentetése
- Interjúztatás
- A szakmai vezetők és jelöltek folyamatos támogatása a projekteken keresztül
- Assessment Center lebonyolításában való részvétel
- Senior kollégák szakmai támogatása
- Állásbörzéken, egyéb rendezvényeken való megjelenések megtervezése, koordinálása és lebonyolítása
- Employer branding események kidolgozása és megvalósításuk támogatása
- Kapcsolattartás az egyetemekkel, diákszervezetekkel
- Egyéb ad hoc adminisztratív feladatok

Elvárások

- Gazdasági területen szerzett BSc/MSc diploma
- Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztási területen
- Magabiztos angolnyelv-tudás
- Talpraesett, proaktív, kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
- Képesség a multitasking-ra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest