Junior Ügyvéd Tőkepiaci Területre (Budapest)

Belvárosi magyar tulajdonú, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda számára keresünk junior ügyvédet tőkepiaci területre.

Junior Ügyvéd Tőkepiaci Területre

Feladatok

  • Beadványok elkészítése és beadása
  • Eljárás hatósági ügyekben
  • Jogi tanácsadás
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Ügyfél tárgyalásokon részvétel

Követelmények

  • Jogi diploma és szakvizsga
  • Releváns, a fent meghatározott jogterületen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Pontosság, precizitás, agilis munkavégzés
  • Elkötelezettség az ügyvédi munka iránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő, támogató csapat
  • Erős szakmai műhely, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Budapest