Junior Üzletági Kontroller (Vállalati) (Budapest)

Partnerünk egy nemzetközi bankcsoport, mely Kelet-Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójává vált, összesen 7 országban (Ausztria, Csehország, Szlovákia, Románia, Magyarország, Horvátország és Szerbia) közel 46 000 munkavállalójával 16,5 millió ügyfelet szolgál ki 2900 fiókból álló hálózatában.

A leendő kollégának lehetősége nyílik a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a Vállalati Üzletági Kontrolling terület rejtelmeit.

Junior Üzletági Kontroller (Vállalati)

Feladatok

- közreműködés az üzletág stratégiai és üzleti terveinek összeállításában,
- kontrolling riportok, terv-tény elemzések összeállítása,
- havi jövedelmezőségi riportjainak elkészítésében és az ezen adatokon alapuló üzletági, ügyfél, fiók és termék elemzések, prezentációk előállításában való részvétel,
- az üzletág részéről érkező adat és riport igények összefogása, illetve kapcsolattartás az érintett területekkel,
- szabályozások, előterjesztések véleményezése, valamint részvétel a pénzügyi döntések előkészítésében,
- közreműködni a kontrolling adatbázis továbbfejlesztésében és adattöltési logikák kialakításában,
- az üzletágak által előállított, kontrolling adatokat tartalmazó riportok validálása,
- ad-hoc elemzéseket készítése és prezentálása.

Követelmények

- 1-2 éves elemzői kontrolling tapasztalat
- felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség,
- tárgyalóképes szintű az angolnyelv tudás,
- magas szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (Excel, Power Point, SQL adatbáziskezelés);
- előny: banki kontrolling vagy üzletági elemzési tapasztalat; treasury vagy treasury kontrolling tapasztalat

Amit kínálunk

- modern munkakörnyezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- banki működés megismerése,
- rugalmas munkavégzési lehetőség, Home Office.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest