Junior villamosmérnök (Kecskemét)

Junior villamosmérnök

Feladatok

  • A felelősségi körébe rendelt hálózatépítési feladatok teljesülését folyamatosan figyelemmel kíséri, a bekövetkező változásokat naprakészen dokumentálja.
  • Az elkészült beruházásokat műszakilag, pénzügyileg ellenőrzi és jóváhagyja, közreműködik azok aktiválásában.
  • Folyamatos kapcsolatot tart a felelősségi körébe tartozó kivitelezési munkák külső partnereivel (alvállalkozók), valamint az Üzemeltető szervezetekkel (belső társterületek).
  • Részt vesz a hálózatépítési kiviteli tervek minősítésében, együttműködik a tervezési projektmenedzserekkel.
  • Hatáskörének megfelelően döntéseket készít elő.

Elvárások

  • BSc/MSc villamosmérnöki diploma és 1-3 év villamosipari szakmai tapasztalat (vagy technikusi végzettség meglévő, érvényes ME-VI, vagy ME-EN-VI műszaki ellenőri jogosultsággal és 3-5 év tapasztalattal)
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • Gyakorlatias, eredményorientált gondolkodás,
  • Proaktivitás

Előnyök

  • projektmunkákban való részvétel
  • SAP, BERTA rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • szakmai kihívások a villamos energiaipar területén
  • kompetencia alapú fejlődési lehetőség
  • kreatív, inspiráló, kompetitív munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő
Kecskemét