Kábelfeldolgozó (Kecskemét)

Prohumán

Olyan munkahelyet keresel, ahol van előre lépési lehetőség? Tanulni és fejlődni szeretnél, de a munkahelyeden gátolnak ebben? Vannak informatikai ismereteid, de hiányos a nyelvtudásod? Ha igennel válaszoltál legalább egy kérdésre, nálunk megtalálod a megoldást! Kábelgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat.

Kábelfeldolgozó

Feladatok

  • Csatlakozók, kábelek és vezetékek feldolgozása, szerelése
  • Gépek kezelése kábelfeldolgozás során

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség, jó rajzolvasási készség
  • Szorgalom, kitartás
  • 2 műszakos munkarend vállalása vagy egy műszakos kismama műszak (07:30-15:30) 10 év alatti gyermekkel rendelkező kecskeméti és környéki édesanyák számára

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil háttérrel rendelkező munkahely
  • Széles körű juttatási csomag
  • Családias vállalati légkör, céges rendezvények
  • Céges buszok Nagykőrös, Tiszakécske, Izsák, Lakitelek, Lajosmizse, Kiskunfélegyháza irányából
  • A kismamaműszakon túl részmunkaidős (4 és 6 órás) munkavégzésre is van lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét