Karbantartás vezető (Nyergesújfalu)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartás vezető

Feladatok

  • A karbantartás hatékony működéséhez szükséges feltételek, emberi és gépi erőforrások, valamint az ehhez szükséges költségek megtervezése;
  • Beosztottak (karbantartási műszakvezetők, karbantartók, technikusok) munkájának megszervezése, koordinálása, szakmai fejlődési lehetőségük biztosítása, motiválása;
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, aktív részvétel a rendkívüli gépmegállások kivizsgálásában, a hibák gyökérokainak megtalálásában;
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések, termelőeszközök tervszerű és rendkívüli karbantartásához szükséges feltételek biztosítása;
  • Karbantartási terv kidolgozása, előírt ellenőrzések, mérések végrehajtásának koordinálása, preventív karbantartás működtetése;
  • Berendezésekhez szükséges tartalék alkatrészek optimális készletszintjének biztosítása;
  • Szakmai előkészítési feladatok elvégzésének felügyelete (pl. műszaki dokumentációk előkészítése, gépbeállítás);
  • Beszállítókkal való tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, beszállítók minősítése, szükség esetén tendereztetése;
  • Létesítmény üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Jelentés a Műszaki vezető részére.

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki / villamosmérnöki végzettség;
  • Min. 3 év multinacionális környezetben szerzett karbantartói tapasztalat;
  • Min. 1-2 év releváns vezetői tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • PLC ismeretek és/vagy tapasztalat;
  • Épületüzemeltetésben szerzett ismeretek és/vagy tapasztalat;
  • Karbantartói szoftver ismerete;
  • AutoCad gyakorlati ismerete, műszaki rajzolvasás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Nyergesújfalu

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/615-35-78

Nyergesújfalu