Karbantartás vezető (Tatabánya)

(Komárom-Esztergom megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartás vezető

Feladatok

  • Gépek, robotok állag megóvó karbantartásainak, szükség szerinti javításainak koordinálása;
  • Elektromos, pneumatikus, hidraulikus megelőző karbantartások irányítása az éves karbantartási tervnek megfelelően, szükség szerinti eseti karbantartások irányítása;
  • Karbantartáshoz szükséges anyagok, kéziszerszámok, alkatrészek, karbantartási pótalkatrészek kiválasztásában való részvétel, azok megrendelésének elindítása;
  • Az előrejelző (preventív) karbantartások kidolgozásában való részvétel;
  • Gépek, berendezések hatékonyságnövelő projektjeiben való részvétel;
  • Gépek, gyártó cellák, a hozzájuk tartozó kiszolgáló berendezések telepítése;
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal (termelés, logisztika, stb.);
  • Az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása;
  • Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása.

Elvárások

  • Karbantartási csoportvezetői vagy karbantartás vezetői tapasztalat;
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú közép-vagy felsőfokú végzettség;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér;
  • Összetartó, dinamikus csapat,
  • Motiváló juttatási csomag + céges autó.

Előnyök

  • Német nyelvtudás;
  • Fanuc és Kuka robotok ismerete.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya