Karbantartás vezető | Maintenance team leader (Komárom-Esztergom megye)

Karbantartás vezető | Maintenance team leader - Tatabánya környéke

(hiv.az.: THR3621)

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:

  • Heti terv készítése, kiértékelése.
  • Ellenőrzi az elvégzett karbantartói munkák minőségét.
  • Üzemzavarok elhárítása.
  • Részvétel a gépek és berendezések telepítésében.
  • Felelős a környezetvédelmi tevékenységért a karbantartás területén. (hatáselemzés, munkahelyi hulladékgyűjtés, anyagkiömlések kezelése, biztonsági adatlapok, anyagtárolás, oktatások)

Elvárások:

  • Végzettség: Minimum középfokú műszaki, technikusi végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.
  • Szakmai tapasztalat: A munka betöltéséhez 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalat szükséges.
  • Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:

  • Angol nyelv ismeret
  • PLC ismeret, hidraulika, pneumatikai ismeretek
  • Csoportvezetőként, vezetőként szerzett tapasztalat

Előnyök

Villamosmű kezelő I. képesítés előny. Öntödei tapasztalat.

Munkavégzés helye

Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) környéke