Karbantartási csoportvezető (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező vezetőt a következő pozícióba:

Karbantartási csoportvezető

Feladatok

  • Elektromos karbantartói csapat munkájának koordinálása (kb. 10 fő);
  • Gépi meghibásodások elhárítása, állásidők csökkentése, ellenintézkedések bevezetése és nyomon követése;
  • Karbantartási dokumentumok kidolgozása és azok betartása, betartatása;
  • Szoros kapcsolattartás a termelési területtel.

Elvárások

  • Középfokú elektronikai végzettség;
  • Releváns 3 év szakmai tapasztalat (elektromos gépkarbantartás területén);
  • Vezetői tapasztalat (min. 1 év);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Alapbér + Cafeteria
  • Negyedéves bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Szép, modern gyártóegység, jó munkakörülmények
  • Irodai munkarend (8-16:30)

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét