Karbantartási és facility vezető (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

MAGYAR tulajdonban lévő AUTÓIPARI KERESKEDELMI vállalat keres műszaki szakembert a következő pozícióba:

Karbantartási és facility vezető

Feladatok

  • A központban dolgozó karbantartók koordinálása (1-2 fő);
  • Csomagoló gépsor műszaki felügyelete, üzemeltetése, karbantartása;
  • Épület fenntartása, javítási munkák irányítása;
  • Váratlan meghibásodások elháríttatása;
  • Gépsor teljesítményének mérése, fejlesztés, sorhatékonyság maximalizálása;
  • Általános gépészeti és villamossági fejlesztési, javítási és karbantartási feladatok tervezése és irányítása;
  • Visszatérő műszaki hibák okainak feltárása, megelőző intézkedések kidolgozása;
  • Új belépők oktatása, dolgozók munka közbeni fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős műszaki érzék
  • Tapasztalat karbantartás vagy létesítmény üzemeltetés területén (akár mérnökként, vállalkozóként vagy vezetőként)
  • Alapszintű, fejleszthető szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos állás egy stabil, piacvezető cégnél
  • Ténylegesen családias légkör
  • Anyagi és erkölcsi megbecsülés

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Tata

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar (és angol nyelven is) várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata