Karbantartási igazgató | Maintenance director (Tatabánya)

(Tatabánya környéke)

Karbantartási igazgató | Maintenance director -
Tatabánya környéke

(hiv.az.: THR3851)

  • Műszaki területre
  • Megjegyzés: Multinacionális fémipari vállalat.

Feladatok

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:

  • Az öntöde és a megmunkálóüzem karbantartásának koordinálása.
  • Karbantartási stratégia kialakítása és kivitelezése.

Elvárások

  • Végzettség: Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.
  • Szakmai tapasztalat: A pozíció betöltéséhez karbantartási vezetői tapasztalat szükséges.
  • Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek
  • Egyéb követelmény: Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

Munkavégzés helye

Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) környéke

Tatabánya