Karbantartási koordinátor (Kecskemét) (Kecskemét)

(Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartási koordinátor (Kecskemét)

Feladatok

  • A preventív és prediktív karbantartások megszervezése, 8 fő munkájának összefogása;
  • Mind a mechanikus, mind a pneumatikus, mind az elektromos karbantartók munkájának támogatása;
  • Amennyire lehet preventív karbantartások bevezetése;
  • Kollégák motiválása, fejlesztése, irányítása;
  • Napi, heti, havi kimutatások elkészítése;
  • Karbantartási mutatószámok nyomon követése;
  • Költségek csökkentésre és hatékonyság növelésre javaslattétel;
  • A karbantartók munkájának tervezése;
  • Karbantartási költségek elemzése.

Elvárások

  • Vezetői és releváns szakmai tapasztalat, gyártó vállalatnál
  • Környékbeli lakhely v. Kecskemétre költözési hajlandóság

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria és bejárástámogatás
  • 1 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Az állásra jelentkezni a jakubecz.ninetta@hire-one.hu e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Jakubecz Ninetta részére, karbantartási koordinátor

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Ninetta).

Kecskemét