Karbantartási koordinátor (Mór)

(Mór, Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartási koordinátor

Feladatok

  • Preventív és prediktív karbantartások megszervezése;
  • Karbantartók munkájának tervezése, irányítása;
  • Napi, heti, havi kimutatások készítése;
  • Karbantartási KPI-ok figyelemmel kísérése;
  • Költségcsökkentésre és hatékonyság növelésre javaslatok tétele;
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás;
  • Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, igazolása;
  • Karbantartási költségek elemzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Pár év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Számítógép magas szintű ismerete (Office, Access, SAP, AutoCad..);
  • TPM ismeretek.

Amit kínálunk

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Mór