Karbantartó (Dunaharaszti)

nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai szereléstechnológia terén kiemelkedő partnerünk számára keresünk új kollégát KARBANTARTÓ munkakörbe Dunaharasztiba

Karbantartó

Feladatok

- termelő berendezések üzembe helyezése, időszakos és eseti karbantartása, megfelelő működésének fenntartása
- a gyáregység és az iroda épület általános karbantartása, eseti meghibásodások kiküszöbölése, hibák elhárítása
- folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése
- karbantartások, javítások dokumentálása a központi adatbázisban
- munkavégzés két műszakban

Követelmények

- minimum középfokú elektromos vagy gépész végzettség
- legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- pneumatika alapszintű ismerete
- alapfokú számítógépes ismeretek
- önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- Cafeteria OTP Szép kártyára havonta bruttó 53.000 Ft
- bejárás támogatása autóval közlekedőknek (15 Ft/km)
- céges egészségbiztosítás a próbaidő után
- mobiltelefon munkavégzéshez
- bónusz bruttó 50.000 Ft havonta
- nemzetközi, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Dunaharaszti