Karbantartó (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Szombathelyi piacvezető faipari partnercégünk részére keresünk munkatársat.

Karbantartó

Feladatok

  • Technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
  • Gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
  • Cserealkatrészek javítása, újítása
  • Együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal
  • Műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása

Elvárások

  • Géplakatos végzettség
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Precizitás

Előnyök

  • Hidraulika jártasság
  • Pneumatika jártasság
  • Hegesztésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy jól működő nagyvállalatnál
  • Kiemelkedően magas bérezés
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok

Munkavégzés helye

Szombathely

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szombathely