Karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Törley Pezsgőpincészet Kft. keres Budapest, XXII., kerületi munkahelyre

ÉLELMISZER(ITAL)IPARI GÉPEKHEZ

Karbantartót

KERES.

Feladatok

  • élelmiszer(ital)ipari gépjavítási és gépkarbantartási, gépátállítási munkák végzése,
  • gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • hibafeltárás és hibaelhárítás
  • gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus berendezések összeszerelése
  • új gépek, berendezések,telepítése, eszközök üzembe helyezésében való részvétel
  • üzemzavar esetén gyors hibaelhárítás.

Elvárások

  • ESZTERGÁLYOS VÉGZETTSÉG
  • géplakatos vagy mechanikai műszerész vagy gépbeállító lakatos végzettség
  • min 3 év szakmai gyakorlat

Előnyök

  • élelmiszeripari karbantartásban szerzett tapasztalat, gyakorlat

Munkavégzés helye

Törley Pezsgőpincészet Kft. Személyzeti osztály 1222 Budapest, Háros u. 2-6.

Önéletrajz és bérigény megküldésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest